Byty Nová Ves u Prahy - 2.etapa - O projektu

SLEVA na byty 150.000,- až 200.000,- Kč dle velikosti

Lokalita:

Lokalita Nová Ves u Prahy se v poslední době stává stále vyhledávanější lokalitou pro bydlení. Zvláště pro ty, kteří hledají bydlení v přírodě a zároveň preferují dobrou dostupnost do hlavního města. Samotná obec Nová ves u Prahy již dnes nabízí mateřsku školu, obchod, restaurace, dětské a fotbalové hřiště, kuželník. Zbývající prvky občanské vybavenosti se nachází v okolních obcích Měšice, Líbeznice, Mratín. Nejen do těchto obcí, ale i do nedalekých Letňan (metro "C"), Čakovic a zároveń do Neratovic lze využít MHD (linky 351 a 416).
Obec Nová ves u Prahy je součástí dobrovolného svazku obcí Region Povodí Mratínského potoka. Toto sdružení bylo založeno k ochraně společných zájmů a zmnožení sil a prostředků při prosazování záměrů přesahujících svým rozsahem a významem každou účastnickou obec.
Projekt:
Právě byly dokončeny poslední 3 Viladomy o 6-ti bytových jednotkách ve velikosti 2+kk - 4+kk. Umístění těchto Viladomů je v okrajové části obce, stranou hlavní příjezdové komunikace do obce, v bezprostřední blízkosti fotbalového a dětského hřiště. Součástí každého z bytů v 1.NP je zahrádka, byty ve 2.NP mají balkony. K příslušenství každého bytu patří komora. Parkování je zajištěno na obecních pozemcích přímo u Viladomů.
KOLAUDACE 2.etapy Viladomů úspěšně proběhla začátkem září 2013. BYTY JSOU PŘIPRAVENY IHNED K NASTĚHOVÁNÍ.


Pro více informací kontaktujte:

Funkce Jméno a příjmení Telefon E-mail
asistentka, prodejce Sylva Bambušková +420602517921 bambuskova@renix.czRychlé hledání


RENIX a.s.