Řadové rodinné domy Horoušánky - O projektu

SLEVA na domy 200.000,- Kč

Obec Horoušánky se nachází v lokalitě Prahy-východ u města Úvaly v těsné blízkosti obce Horoušany. Horoušánky, dříve zvané též Malé Horoušany, je obec na pravém břehu Horoušánského potoka. V současné době se tato část za Prahou stává velice atraktivní z důvodů krátké, dojezdové vzdálenosti do hlavního města Prahy a díky příznivým cenám na pořízení nového bydlení.
Sousedící obec Horoušany je střediskem veškeré občanské vybavenosti. Obě obce jsou vhodným místem nejen pro bydlení, ale také pro příjemné trávení volného času s širokou nabídkou kulturních a historických míst (např. Přírodní park Klánovice, zámek Nehvizdy, skanzen Přerov nad Labem).
Ve výstavbě máme etapu B. Ta obsahuje 15 domů o velikosti 4+kk - 6+kk (standartně 6+kk, možno však nevystavět oddělovací příčku a mít 4+kk a nebo 5+kk s většími pokoji) + garáž, předzahrádku a pozemek zahrady za domem. Cena 1 ŘRD je 4.700.000,- Kč včetně DPH. V současné době máme 10 domů zkolaudovaných.

 

Pro Vaši představu o vnitřním uspořádání jsme pro Vás připravili vzorový dům

Dokončení domu je závislé na změně dispozic dle přání zákazníka, standardně do 2 měsíců od podpisu smlouvy.
Předností tohoto projektu je variabilita vnitřního uspořádání domu, pozemek okolo domu, terasa, garáž, nadstandardní výbava.
Domy se kolaudují postupně.

Energetická náročnost budovy:
Pro více informací kontaktujte:

Funkce Jméno a příjmení Telefon E-mail
asistentka, prodejce Sylva Bambušková +420602517921 bambuskova@renix.czRychlé hledání


RENIX a.s.